Mobilis

KOMUNIKACJA MIEJSKA WARSZAWA

W aglomeracji warszawskiej, jesteśmy największym, prywatnym operatorem świadczącym usługi przewozu pasażerów komunikacją miejską na zlecenie Zarządu Transportu Miejskiego. Nasz tabor w stolicy liczy łącznie ponad 170 autobusów. Wszystkie pojazdy są niskopodłogowe, spełniające najwyższe wymogi w zakresie emisji spalin (Euro6), wyposażone w klimatyzację, biletomaty, elektroniczny system informacji pasażerskiej, monitoring.    

Nasze autobusy można rozpoznać zwracając uwagę na logo firmy naklejone z boku autobusu lub numer autobusu (taborowy), widoczny z przodu, z tyłu autobusu oraz nad drzwiami, rozpoczynający się cyframi:

    • 92XXSolaris Urbino
    • 95XXMAN Lion`s City Hybrid
    • 98XXMercedes Conecto

Informację o rzeczach znalezionych w naszych pojazdach mogą Państwo uzyskać kontaktując się z Infolinią +48 664 77 66 00. Rzeczy wartościowe po upływie 3 dni roboczych są przekazywane do MIEJSKIEGO BIURA RZECZY ZNALEZIONYCH w WARSZAWIE (ul. Dzielna 15, tel. 22 443 29 61)

Jeśli chcą Państwo otrzymać fakturę VAT za bilety z biletomatów w naszych autobusach należy wysłać skan POTWIERDZENIA ZAKODOWANIA BILETU wraz z danymi do faktury na adres mailowy: info@mobilis.pl lub dostarczyć oryginał POTWIERDZENIA ZAKODOWANIA BILETU osobiście do siedziby Spółki: ul. Posag 7 Panien 8, 02-495 Warszawa (pokój 13, od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 do 16:00). Prosimy  o umieszczenie w treści wiadomości klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu czynności związanych z wystawieniem faktury VAT” 

Rozkłady jazdy komunikacji miejskiej w Warszawie sprawdzisz tutaj