Mobilis

KOMUNIKACJA MIEJSKA BYDGOSZCZ

Od dnia 1 stycznia 2023 r. w ramach współpracy z Zarządem Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy, jako solidny i niezależny operator komunikacji miejskiej rozpoczęliśmy świadczenie usług przewozu pasażerów dla mieszkanek i mieszkańców Bydgoszczy. Przez najbliższe 9 lat będziemy obsługiwać 11 linii autobusowych na terenie całego miasta, realizując kursy 49 nowymi autobusami marki Mercedes-Benz.

Nasza flota autobusowa składa się z 21 szt. pojazdów 18-metrowych oraz 28 szt. pojazdów 12-metrowych. Niskopodłogowe, klimatyzowane autobusy, spełniające najwyższe wymogi w zakresie emisji spalin (Euro6) są wyposażone w nowoczesne systemy elektroniczne, które gwarantują komfortową podróż pasażerom oraz zapewniają dobre warunki pracy naszym kierowcom. Pasażerowie podczas podróży mogą też skorzystać z systemu Wi-Fi oraz z portów USB do ładowania urządzeń mobilnych. Tabor jest w pełni dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Nasze autobusy można rozpoznać zwracając uwagę na logo firmy naklejone z boku autobusu lub numer autobusu (taborowy), widoczny z przodu, z tyłu autobusu oraz nad drzwiami:

    • od B201 do B228 – Mercedes-Benz Conecto 12m (28 szt.)
    • od B251 do B271 – Mercedes-Benz Conecto 18m (21 szt.)
    • Informację o rzeczach znalezionych w naszych pojazdach mogą Państwo uzyskać kontaktując się z Infolinią Mobilis: 664 77 66 00 (poniedziałek-piątek: 08.00-20.00, sobota-niedziela: 10.00-20.00 ) lub infolinia@mobilis.pl
    • Rozkłady jazdy komunikacji miejskiej w Bydgoszczy mogą Państwo sprawdzić tutaj
Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy