Mobilis

KOMUNIKACJA MIEJSKA WARSZAWA

W aglomeracji warszawskiej, jesteśmy największym, prywatnym operatorem świadczącym usługi przewozu pasażerów komunikacją miejską na zlecenie Zarządu Transportu Miejskiego. Nasz tabor w stolicy liczy łącznie 169 autobusów. Wszystkie pojazdy są niskopodłogowe, spełniające najwyższe wymogi w zakresie emisji spalin (Euro6), wyposażone w klimatyzację, biletomaty, elektroniczny system informacji pasażerskiej, monitoring.    

Nasze autobusy można rozpoznać zwracając uwagę na logo firmy naklejone z boku autobusu lub numer autobusu (taborowy), widoczny z przodu, z tyłu autobusu oraz nad drzwiami, rozpoczynający się cyframi:

  • 92xx – Solaris Urbino 8,9LE (54 szt.)
  • 95xx – MAN Lion`s City Hybrid (61 szt.)
  • 98xx – Mercedes-Benz Conecto G (54 szt.)
  • Informację o rzeczach znalezionych w naszych pojazdach mogą Państwo uzyskać kontaktując się z Infolinią +48 664 77 66 00. Rzeczy wartościowe po upływie 3 dni roboczych są przekazywane do MIEJSKIEGO BIURA RZECZY ZNALEZIONYCH w WARSZAWIE (ul. Dzielna 15, tel. 22 443 29 61)
  • Jeśli chcą Państwo otrzymać fakturę VAT za bilety z biletomatów w naszych autobusach należy wysłać skan POTWIERDZENIA ZAKODOWANIA BILETU wraz z danymi do faktury na adres mailowy: info@mobilis.pl. Prosimy  o umieszczenie w treści wiadomości klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu czynności związanych z wystawieniem faktury VAT”.

      W związku z otrzymywanymi sygnałami prosimy także o upewnienie się, czy wiadomość w sprawie faktury nie trafiła do folderu SPAM.

  • Rozkłady jazdy komunikacji miejskiej w Warszawie mogą Państwo sprawdzić tutaj