Odwiedziny ucznia z CZD w Zajezdni Mobilis w Ursusie

„Kontaktuję się w sprawie Krzysztofa, ucznia klasy 7 naszej szkoły w Centrum Zdrowia Dziecka i podopiecznego Stowarzyszenia „CENTRUŚ” – Krzyś jest fascynatem tramwajów, autobusów i kasowników, zbierał je. Czy jest możliwe zorganizowanie wizyty Krzysia u Państwa?”

Na taką wiadomość mogliśmy odpowiedzieć tylko w jeden sposób, oczywiście pozytywnie. Z przyjemnością zaprosiliśmy chłopca wraz z osobami towarzyszącymi, w czwartek – 3 października br. na wycieczkę do Zajezdni Mobilis w Ursusie.

Krzysztof z uwagą zwiedzał miejsca na co dzień niedostępne dla użytkowników komunikacji miejskiej m.in. dyspozytornię, salę szkoleń oraz część warsztatową Zajezdni. Nasz gość był pod dużym wrażeniem hybrydowego MAN-a, który mógł obejrzeć z bliska i przy okazji dowiedzieć się również jak bezpiecznie podróżować autobusem i jakich zasad należy przestrzegać podczas jazdy. Ciekawym pojazdem okazał się także radiowóz Pogotowia Komunikacji Miejskiej. Wycieczka zakończyła się wręczeniem upominków firmowych i oczywiście pamiątkowym zdjęciem na tle autobusu Mobilis.

Dziękujemy za odwiedziny, cieszymy się, że kolejny raz pomogliśmy w spełnieniu marzenia.

Tak wygląda przepiękne podziękowanie, które otrzymaliśmy od Krzysztofa i Stowarzyszenia „CENTRUŚ”. Cudnie wykonany nasz autobus, z najdrobniejszymi szczegółami. My, jesteśmy zachwyceni. Fantastyczna niespodzianka – serdecznie dziękujemy.

Podziękowanie dla Mobilis (30.10.2019 r.)
Facebook