VI Mistrzostwa Kierowców Autobusów Miejskich w Mobilis

W piątek, 13 września 2019 r. kierowcy, którzy na co dzień pracują w Mobilis, zaprezentowali swoje umiejętności w VI Mistrzostwach Kierowców Autobusów Komunikacji Miejskiej, zorganizowanych przez naszą firmę na terenie zajezdni autobusowej Ursus w Warszawie.

Podczas rywalizacji zawodnicy musieli wykazać się zarówno wiedzą teoretyczną, rozwiązując testy m.in. ze znajomości przepisów ruchu drogowego czy zasad udzielania pierwszej pomocy, jak i praktycznymi umiejętnościami na placu manewrowym oraz „jazdą po mieście.”

Konkurencja była silna, ale zaangażowanie i chęć zwycięstwa równie mocna. Na najlepszych kierowców czekały nagrody pieniężne, a dodatkowo najlepszy kierowca w konkurencji Eco Driving (najmniejsze zużycie paliwa podczas konkurencji „jazdy po mieście”) otrzymał nagrodę specjalną oraz Puchar Prezesa Mobilis Sp. z o.o.

Ostateczna klasyfikacja 6. edycji Mistrzostw przedstawia się następująco:

    • I miejsce – Tomasz Kucharczyk (Kraków) – obrońca tytułu z poprzednich Mistrzostw
    • II miejsce – Wojciech Jarno (Kraków)
    • III miejsce – Czernecki Rafał (Kraków)
    • Eco Driving – Pękalski Krzysztof (Warszawa)

Zmagania obserwował Pan Dariusz Załuska – Prezes Zarządu Mobilis, który wręczył nagrody oraz uroczyście zakończył Mistrzostwa gratulując wszystkim zawodnikom dobrych wyników.

Dziękujemy za udział kierowcom, dobrą zabawę i pozytywne emocji podczas zawodów.

Facebook